Ultratovush diagnostikasi va tibbiy asbob-uskunalar bo'yicha xalqaro konferentsiya, 2024
Intermed Innovation 2024 yilgi ultratovush diagnostikasi va tibbiy asbob-uskunalar bo'yicha xalqaro konferentsiyada faol ishtirok etdi. Tadbirda ultratovush texnologiyasidagi eng yangi ishlanmalar, masalan, jigar va boshqa organlar kasalliklarini tashxislash uchun mo'ljallangan Mindray ultratovush apparatlari namoyish etildi.
Tadbir ma'ruzachilaridan biri, Rossiya ultratovush diagnostikasi mutaxassislari assotsiatsiyasi professori va prezidenti Mitkov Vladimir Vyacheslavovich "ultratovush elastografiyasi: usulning fizik asoslari va elastografiya turlari"mavzusida ma'ruza qildi. Ushbu hisobot ultratovush diagnostikasining muhim jihatlari va ushbu sohadagi zamonaviy yutuqlarga to'xtalib o'tdi.
Bundan tashqari, tadbir ishtirokchilariga Mindray Resona i9 apparatining jigar fibroskaneri uchun maxsus mo'ljallangan eng yangi ultratovush tekshiruvi imkoniyatlari namoyish etildi. Uskunalar diagnostika aniqligi va foydalanish qulayligi uchun yuqori baholarga ega bo'ldi.
Konferentsiya shifokorlar va mutaxassislar o'rtasida tajriba almashish, shuningdek, hayotni saqlab qolish va tibbiy yordam sifatini yaxshilashga yordam beradigan zamonaviy texnologiyalarni namoyish etish uchun ajoyib platforma bo'ldi.

Международная конференция по ультразвуковой диагностике и медицинскому оборудованию, 2024
Компания Intermed Innovation приняла активное участие в международной конференции по ультразвуковой диагностике и медицинскому оборудованию 2024 года. На мероприятии были представлены новейшие разработки в области ультразвуковых технологий, такие как УЗИ аппараты Mindray, предназначенные для диагностики заболеваний печени и других органов.
Один из докладчиков мероприятия, Митьков Владимир Вячеславович, профессор и президент Российской ассоциации специалистов ультразвуковой диагностики, представил доклад на тему "Ультразвуковая эластография: физические основы метода и виды эластографии". Этот доклад затронул важные аспекты ультразвуковой диагностики и современные достижения в данной области.
Кроме того, участникам мероприятия были продемонстрированы возможности новейшего УЗИ аппарата Mindray Resona i9, специально предназначенного для фибросканирования печени. Оборудование получило высокие оценки за точность диагностики и удобство использования.
Конференция стала отличной платформой для обмена опытом между врачами и экспертами, а также для демонстрации современных технологий, которые помогают спасать жизни и улучшать качество медицинской помощи.