Ultratovush diagnostikasi va tibbiy asbob-uskunalar bo'yicha xalqaro konferentsiya, 2024
Intermed Innovation 2024 yilgi ultratovush diagnostikasi va tibbiy asbob-uskunalar bo'yicha xalqaro konferentsiyada faol ishtirok etdi. Tadbirda ultratovush texnologiyasidagi eng yangi ishlanmalar, masalan, jigar va boshqa organlar kasalliklarini tashxislash uchun mo'ljallangan Mindray ultratovush apparatlari namoyish etildi.
Tadbir ma'ruzachilaridan biri, Rossiya ultratovush diagnostikasi mutaxassislari assotsiatsiyasi professori va prezidenti Mitkov Vladimir Vyacheslavovich "ultratovush elastografiyasi: usulning fizik asoslari va elastografiya turlari"mavzusida ma'ruza qildi. Ushbu hisobot ultratovush diagnostikasining muhim jihatlari va ushbu sohadagi zamonaviy yutuqlarga to'xtalib o'tdi.
Bundan tashqari, tadbir ishtirokchilariga Mindray Resona i9 apparatining jigar fibroskaneri uchun maxsus mo'ljallangan eng yangi ultratovush tekshiruvi imkoniyatlari namoyish etildi. Uskunalar diagnostika aniqligi va foydalanish qulayligi uchun yuqori baholarga ega bo'ldi.
Konferentsiya shifokorlar va mutaxassislar o'rtasida tajriba almashish, shuningdek, hayotni saqlab qolish va tibbiy yordam sifatini yaxshilashga yordam beradigan zamonaviy texnologiyalarni namoyish etish uchun ajoyib platforma bo'ldi.

International Conference on Ultrasound Diagnostics and Medical Equipment, 2024
Intermed Innovation took an active part in the international conference on ultrasound diagnostics and medical equipment in 2024. The event featured the latest developments in the field of ultrasound technologies, such as Mindray ultrasound machines designed to diagnose diseases of the liver and other organs.
One of the speakers of the event, Vladimir V. Mitkov, Professor and President of the Russian Association of Ultrasound Diagnostics Specialists, presented a report on the topic "Ultrasound elastography: the physical basis of the method and types of elastography". This report touched upon important aspects of ultrasound diagnostics and modern achievements in this field.
In addition, the participants of the event were shown the capabilities of the latest ultrasound machine Mindray Resona i9, specially designed for liver fibroscopy. The equipment received high marks for diagnostic accuracy and ease of use.
The conference has become an excellent platform for sharing experiences between doctors and experts, as well as for demonstrating modern technologies that help save lives and improve the quality of medical care.