Sana 23 Marta - 25.03.2024
Tashkent Convention Center 2024 da bo'lib o'tgan xalqaro tibbiy texnologiyalar konferensiyasida Intermed Innovation kompaniyasi Mindray kompaniyasining ilg'or ultratovush apparatlarini taqdim etdi. Tadbir doirasida tibbiyot fanlari nomzodi, rentgenolog va ultratovush diagnostikasi bo'yicha mutaxassis Poletaeva Anna Borisovna Sankt-Peterburgdan Mindray DC-80 apparati imkoniyatlarini namoyish etdi.
Anna Borisovna ushbu uskunalar tomonidan taqdim etilgan diagnostika aniqligining yuqori darajasi haqida gapirdi, shuningdek, shifokorlar uchun foydalanish qulayligini ta'kidladi. Mindray DC-80 ultratovush apparati turli organlar va tizimlarning kasalliklarini tashxislash uchun ishonchli va aniq uskunalarga muhtoj bo'lgan klinikalar uchun eng yaxshi echimdir.
Konferensiya xalqaro mutaxassislar o'rtasida bilim almashish va eng yangi tibbiy texnologiyalarni namoyish etish uchun muhim maydon bo'ldi.

Демонстрация УЗИ оборудования Mindray с участием специалистов из Санкт-Петербурга
На международной конференции медицинских технологий, проходившей в Tashkent Convention Center 2024, компания Intermed Innovation представила передовые ультразвуковые аппараты от Mindray. В рамках мероприятия кандидат медицинских наук, врач-рентгенолог и специалист по ультразвуковой диагностике, Полетаева Анна Борисовна из Санкт-Петербурга, провела демонстрацию возможностей аппарата Mindray DC-80.
Анна Борисовна рассказала о высоком уровне точности диагностики, который обеспечивается этим оборудованием, а также отметила его удобство в использовании для врачей. УЗИ аппарат Mindray DC-80 является передовым решением для клиник, нуждающихся в надежном и точном оборудовании для диагностики заболеваний различных органов и систем.
Конференция стала важной площадкой для обмена знаниями между международными специалистами и демонстрации новейших медицинских технологий.