Sana 23 Marta - 25.03.2024
Tashkent Convention Center 2024 da bo'lib o'tgan xalqaro tibbiy texnologiyalar konferensiyasida Intermed Innovation kompaniyasi Mindray kompaniyasining ilg'or ultratovush apparatlarini taqdim etdi. Tadbir doirasida tibbiyot fanlari nomzodi, rentgenolog va ultratovush diagnostikasi bo'yicha mutaxassis Poletaeva Anna Borisovna Sankt-Peterburgdan Mindray DC-80 apparati imkoniyatlarini namoyish etdi.
Anna Borisovna ushbu uskunalar tomonidan taqdim etilgan diagnostika aniqligining yuqori darajasi haqida gapirdi, shuningdek, shifokorlar uchun foydalanish qulayligini ta'kidladi. Mindray DC-80 ultratovush apparati turli organlar va tizimlarning kasalliklarini tashxislash uchun ishonchli va aniq uskunalarga muhtoj bo'lgan klinikalar uchun eng yaxshi echimdir.
Konferensiya xalqaro mutaxassislar o'rtasida bilim almashish va eng yangi tibbiy texnologiyalarni namoyish etish uchun muhim maydon bo'ldi.

Demonstration of ultrasound equipment Mindray with the participation of specialists from St. Petersburg
Date 23 March - 25.03.2024
At the international medical technology conference held at Tashkent Convention Center 2024, Intermed Innovation presented advanced ultrasound devices from Mindray. During the event, Anna Borisovna Poletaeva, Candidate of Medical Sciences, radiologist and ultrasound diagnostics specialist from St. Petersburg, demonstrated the capabilities of the Mindray DC-80 device.
Anna Borisovna spoke about the high level of diagnostic accuracy provided by this equipment, and also noted its ease of use for doctors. The Mindray DC-80 ultrasound machine is an advanced solution for clinics in need of reliable and accurate equipment for the diagnosis of diseases of various organs and systems.
The conference has become an important platform for the exchange of knowledge between international specialists and the demonstration of the latest medical technologies.